Otsaila eztiegia, primadera txirtxilegia

Martxoa 2019
Al Ar Az Og Os Lr Ig
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Hemen zaude:
MUk Easoren aurka jokatuko du Donostian.

SASKIBALOIA: ASTEBURUKO PARTIDUAK


EBA:

EASO LOQUILLO - MONDRAGON UNIBERTSITATEA

Martxoaren 23an 20:00etan Jose Antonio Gaska kiroldegian, Donostian.

 

BIGARREN MAILA (MUTILAK):

TABIRAKO BAQUE - ALKIDEBA OINTXE

Martxoaren 23an 16:30ean Landako kiroldegian, Durangon.

 

SENIOR GIPUZKOA 3 (MUTILAK):

MONDRAGON UNIBERTSITATEA -C- - BKL-SENIOR TERCERA

Martxoaren 23an 16:00etan Iturripe kiroldegian. 

 

JUNIOR EUSKAL LIGA (MUTILAK):

URGATZI ´A - MONDRAGON UNIBERTSITATEA A

Martxoaren 24an 12:00etan Olabide kiroldegian, Gasteizen.

 

JUNIOR PARTAIDETZA (MUTILAK):

ALOÑA MENDI K.E. - MONDRAGON UNIBERTSITATEA -B-

Martxoaren 23an 16:00etan Zubikoa kiroldegian, Oñatin.

  

JUNIOR EUSKAL LIGA (NESKAK):

FUNDIBIDE ISB - ELECTRO ALAVESA ARASKI OINTXE

Martxoaren 23an 15:30ean Azpeitiko kiroldegian.

 

JUNIOR PARTAIDETZA (NESKAK):

VIVANTA OIARSO S.K.T. - MONDRAGON UNIBERTSITATEA

Martxoaren 24an 12:30ean Don Bosco Kiroldegian, Errenteria.

 

KADETE  EUSKAL LIGA(MUTILAK) :

EASO URDABURU - MONDRAGON UNIBERTSITATEA A

Martxoaren 23an 15:30ean Jose Antonio Gaska kiroldegian, Donostian.

 

KADETE  PARTAIDETZA (MUTILAK):

MONDRAGON UNIBERTSITATEA - AMA GUADALUPEKOA IKASBASKET

Martxoaren 24an 17:00etan Musakola kiroldegian.

 

KADETE EUSKAL LIGA (NESKAK):

GERNIKA KESB - MONDRAGON UNIBERTSITATEA OINTXE ARASKI

Martxoaren 23an 12:30ean Maloste kiroldegian, Gernikan. 

 

KADETE PARTAIDETZA (NESKAK):

ORDIZIA K.E. - MONDRAGON UNIBERTSITATEA

Martxoaren 23an 9:15ean Majori kiroldegian, Ordizian.

 

INFANTIL ERRENDIMENDUA (MUTILAK):

MONDRAGON UNIBERTSITATEA B - BERGARA SORALUCE K.E

Martxoaren 24an 12:00ean Musakola kiroldegia.

MONDRAGON UNIBERTSITATEA A - EASO 05 RAVIOLINA 

Martxoaren 23an 12:00etan Musakola kiroldegian.

 

MINI (NESKAK):

EASO INMOBILIARIA ADAIX - MONDRAGON LINGUA A

Martxoaren 19an 12:00etan Paco Yoldi kiroldegian, Donostian.

 

INFANTIL HAUNDI (MUTILAK):

LEK OINTXE H - SANTA TERESA-ATCOSS-GBC

Martxoaren 23an 12:00etan Musakola kiroldegian.

 

INFANTIL HAUNDI (NESKAK):

BKL AGORTA - LEK OINTXE H

Martxoaren 24an 10:30ean Antzizar kiroldegian, Beasainen.

 

 

 

 

EREMU PRIBATUA


Copyright © 2008- Lege oharra -